Gay Arkadaşlık, Kameralı Sohbet ve Canlı Yayın Uygulaması

HeeSay adlı gay arkadaşlık uygulaması artık Türkiye’de de kullanılabilir durumda! Bu uygulama, eşcinsel erkekler için tanışma ve iletişim kurma imkanı sağlayarak, farklı kimliklerden ve cinsel yönelimlerden bireyleri bir araya getiriyor. Arkadaşlık, flört, ilişki ve sosyal etkileşim gibi çeşitli amaçlarla kullanılabilen HeeSay, güvenli ve destekleyici bir ortam sunuyor.

HeeSay’de ilginç bir özellik bulunuyor: Hediye Gönderme ve Para Kazanma. Üyeler, birbirlerine sanal hediyeler gönderebiliyorlar. Bu hediyeler, gerçek parayla satın alınan sanal öğeleri içeriyor. Gönderilen hediyeler, alıcıya para olarak geri dönüyor. Yani bir üye, diğer üyeye hediye gönderdiğinde, alıcı bu hediyeyi kabul ederse gerçek paraya dönüştürüp banka hesabına aktarabiliyor.

Bu özellik, HeeSay’in güvenli ve destekleyici bir ortamda eşcinseller arasındaki iletişimi güçlendirmek ve teşvik amacıyla tasarlandı. Artık Türkiye’deki kullanıcılar da bu hizmetten yararlanabiliyor! 🌈💰📱

Hediyelerin gönderilmesi dünya çapındaki kullanıcılardan gelebiliyor. Heesay’in ilginç diğer özelliklerinden biri de, üyelerin sohbet edebileceği kendi sesli sohbet odalarını oluşturması. Duygusal danışmanlık, tarot kartları, falcılık üzerine çok ilginç ses sohbet odaları bulunuyor.

Daha önce Blued olarak bilinen HeeSay’in dünya genelinde 35 milyon üyesi bulunuyor.

HeeSay, dünya genelinde 35 milyon yabancı üyesinin bulunduğu bir platform. Bu doğrultuda, yeni arkadaşlıklar edinebilir, farklı kültürleri keşfedebilir, ve dil becerilerinizi geliştirebilirsiniz. 🌍🤝

Canlı Yayın Yap & Para Kazan

  1. Bu teklif sadece 01/04/2024– 30/04/2024 (GMT +3 ) tarihleri arasında geçerlidir.
  2. Sadece Türkiye’de HeeSay hesabına kayıtlı kullanıcılar bu teklife başvurabilir.
  3.  Bir ay içinde en az 15 etkin gün ve en az 30 saat CANLI yayın yapan kullanıcılar bir sonraki ay 55 dolar taban maaş alabilir.
  4. 1 takvim gününde (GMT+3) 1 saat canlı yayın yapanlar 1 Etkin Gün olarak sayılacaktır.
  5. Temel maaşın yanı sıra, 50.000’den fazla jeton hediye alan kullanıcılar, bir sonraki ay 1 – 5 arasında ekstra nakit ödeme alabilir. 1 jeton yaklaşık 0,001155 USD’ye eşittir.
  6. Yayıncılar, Uygulamayı kullanırken HeeSay topluluk kurallarına uymalıdır. Aşağıdaki davranışlar tespit edilirse, taban maaş kaldırılacak ve hesap engellenebilecektir.
  7. Kullanıcı yukarıdaki teklife başvurmak ve taban maaş almak istiyorsa, ‘HeeSay TR’ hesabına bir mesaj göndermelidir ve teklifimiz de kontenjan sınırı olduğu için ilk gelen ilk alır esası uygulanacaktır. Teklifimiz Sadece ilk 100 kullanıcı için geçerlidir.
Düzensiz Davranışlar: 18 yaş altı sunucu. Kanlı, Şiddet ve Korku, Dolandırıcılık, Şantaj, Rakiplerin Reklamı, Ayrımcılık, Olumsuz Dini/Ulusal Konu, Kötüye Kullanım, Gizliliğin İhlali vb. Amerika Birleşik Devletleri yasalarını ihlal eden ve HeeSay için zararlıdır.

Eylem ve Ceza: (Koşulların ciddiyetine bağlı olarak farklı ceza dereceleri)

1. İçeriği kaldırılması veya yayını derhal durdurulması.

2. Gerekirse HeeSay hesabının 24 saat veya daha uzun süreyle yasaklanması.

3. Cihazın yasaklanması.

Düzensiz Davranışlar:

Pornografi Tanımı: İnsan parçalarının açığa çıkması. Seksi iç çamaşırı. (Açık havada giyilebilecek seksi kıyafet kabul edilebilir)

Eylem ve Ceza:(Koşulların ciddiyetine bağlı olarak farklı ceza dereceleri)

1. İçeriğin kaldırlması veya yayını derhal durdurulması.

2. Gerekirse HeeSay hesabını 24 saat veya daha uzun süreyle yasaklanması.

3. Cihazın yasaklanması.

Üye olduktan sonra canlı yayından para kazanmak için profil bağlantısını Heesay Türkiye Facebook sayfası ile paylaşmanız gerekir.

Heesay Türkiye Facebook Sayfası:
https://www.facebook.com/HeeSayTr

Check Also

Gay Arkadaş Bulma

Eşcinsel ile Heteroseksüel Arasındaki Farklar

Eşcinsel ve heteroseksüel terimleri, bireylerin cinsel yönelimlerini tanımlamak için kullanılır. Her iki terim de bireylerin …

3 comments

  1. Bolu dan selamlar

  2. Ben Aryan bele tanisirmisin

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir